SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
475 913 €
(118 978 € / m²)
Prodaja
2
2+
4 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spavaća soba2
stan4 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubre este impresionante penthouse ubicado en primera linea de playa en Las Terrenas, una propiedad unica disenada para quienes buscan confort, ex...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

FEDE™ REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu