SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
253 958 €
(1 221 € / m²)
Prodaja
3
2+
208 m²
Higüey

spavaća soba3
stan208 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Property Description
Coral Lake Residences - A Tropical Oasis in Punta Cana

Discover luxury living at Coral Lake Residences, an exclusive residential...

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 88dana

Lokaliteti

Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Dominican Republic

Slični oglasi

Slično u inozemstvu