Popis ponuda
5
111 265 €
(1 795 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Higüey
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
62 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Lujoso Apartamento en Ciudad Larimar 1 habitación, 1 baño, sala, cocina, comedor, elevador, área de lavado
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
493dana
Ažurirano:
86dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.