Popis ponuda
10
10
10
257 609 €
(2 147 € / m²)
Prodaja
2
2+
120 m²
Higüey
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
120 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
FOR SALE — PRICE REDUCED 🔻 Golf View Apartment in Cocotal📍 Bávaro, Punta Cana, Dominican Republic 🇩🇴— Lake & Golf Course View • Prestigious Commun...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.