SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
227 631 €
(2 422 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Higüey

spavaća soba2
stan94 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Hermoso apartamento amueblado ubicado en Cap Cana, dentro de Ciudad Las Canas, Punta Cana. Ideal para quienes buscan una vivienda cómoda en una zona r...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Metropolitana

Slični oglasi

Slično u inozemstvu