Popis ponuda
14
14
14
1 460 048 €
(4 044 € / m²)
Prodaja
4
2+
361 m²
Higüey
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
361 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Blue Luxury Residences: A Gem in the Cap Cana Marina
Blue Luxury Residences redefines tropical sophistication with just 23 exclusive apartments desig...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Otvoreni dnevni boravak
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
18dana
Ažurirano:
17dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.