SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 006 681 €
(5 574 € / m²)
Prodaja
4
2+
360 m²
Higüey

spavaća soba4
stan360 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover the ultimate of island luxury with this remarkable condo situated in the prestigious Cap Cana. This exceptional residence combines comfort an...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Prime Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu