Popis ponuda
19
19
19
971 241 €
(1 722 € / m²)
Prodaja
4
2+
564 m²
Higüey
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
564 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Unleash your Dreams: Discover the Ultimate Luxury in your Cap Cana Dream Home!
Welcome to your dream home in the heart of Cap Cana! These 12 luxurio...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
354dana
Ažurirano:
350dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.