Popis ponuda
10
10
10
50 849 €
(12 712 € / m²)
Prodaja
1
1
4 m²
Higüey
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
4 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Live In Paradise: Just A Stone's Throw From Macao Beach, This Project Offers The Best Of BothWorlds nbsp;
You'll have easy access to the untouched s...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
350dana
Ažurirano:
139dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.