SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
141 144 €
(2 823 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Higüey

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

View the property on our website, realtordr.com➡https://realtordr.com/property/rdr-58817/Visit the profile of the listing agent, Elena Gorodazheva➡htt...

Ostalo
Dob ponude: 421dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

Higüey
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RealtorDR

Slični oglasi

Slično u inozemstvu