SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
450 000 €
(9 375 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
48 m²
Opština Tivat

spavaća sobaatypical
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Area: 48 m2 (43 m2+ 5 m2 terrace)

Fully furnished studio apartment within The Chedi Hotel in Lustica Bay marina town of 48 m2, one central room, l...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Opština Tivat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Slični oglasi

Slično u inozemstvu