SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
442 000 €
(5 262 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
Opština Tivat

spavaća soba2
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Two-bedroom apartment with an area of 83 m² in the new residential complex Zona Centrale, Luštica Bay
2 bedrooms2 bathroomsArea: 84 m²Partially furnis...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Opština Tivat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MD Realty

MD Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu