SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
750 000 €
(9 375 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
80 m²
Opština Tivat

spavaća sobaatypical
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju ekskluzivan jednosoban apartman površine 80m², smešten na 4. spratu prestižnog hotela Regent Porto Montenegro, u zgradi Baia, u okviru komp...

Namješteno
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Opština Tivat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Slični oglasi

Slično u inozemstvu