SUPA24
Kuća i okolina; pogled, prirodna svjetlost
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
600 000 €
(5 825 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Opština Tivat

spavaća soba2
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Area: 103 m2 (79 m2 + 24 m2 terrace)

Bedrooms: 2

Bathrooms: 2

Garage spaces: 2

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Opština Tivat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Slični oglasi

Slično u inozemstvu