SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 194 €
(3 068 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
106 m²
Opština Tivat

spavaća sobaatypical
stan106 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 106.33 m² (46.33 m² stambenog prostora + 29 m...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilKućni ljubimci dobrodošliNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 187dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Opština Tivat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Slični oglasi

Slično u inozemstvu