Popis ponuda
22
22
22
120 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Opština Kotor
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
32 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Lokalita: Tivat, Černá Hora (záliv Boka Kotorska)
Cena: 120 000 EUR / apartmán (při koupi obou možná sleva)
Nabízíme k prodeji dva identické, modern...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Tuš kabina
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Izvorno stanje
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Kat:
4. kat od 4
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Opština Kotor
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.