SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
113 250 €
(2 517 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
Opština Kotor

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je jednosoban stan 45.30m2, smešten na prvom spratu prestižnog stambenog kompleksa Palazzo Jaz, lamela B. Stan je dostupan po dve opcije pl...

Ostalo
Dob ponude: 252dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Opština Kotor
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Slični oglasi

Slično u inozemstvu