SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
338 000 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
2
2+
169 m²
XVI, Opština Budva

spavaća soba2
stan169 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A unique apartment is offered for sale on the top floor of a residential complex, with a total area of 169 m². This spacious and functional home is id...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

XVI, Opština Budva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MD Realty

MD Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu