SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
390 000 €
(2 566 € / m²)
Prodaja
3
2+
152 m²
II, Opština Budva

spavaća soba3
stan152 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A magnificent spacious 3-bedroom apartment of 152 m2 is for sale in the town of Petrovac.
The layout includes a living room with a kitchen and dining ...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

II, Opština Budva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MD Realty

MD Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu