SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
200 000 €
(2 632 € / m²)
Prodaja
1
1
76 m²
XVI, Opština Budva

spavaća soba1
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We present to your attention a new apartment with a total area of 76 m2 (plus a 50 m2 terrace). The apartment is located 150 meters from the VOLI supe...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

XVI, Opština Budva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MD Realty

MD Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu