SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
230 300 €
(4 900 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
Opština Budva

spavaća soba1
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je jednosoban stan površine 47 m², sa pogledom na more, smješten na 1. spratu u elitnom kompleksu uz glavni bulevar u Budvi.

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Opština Budva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu