SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 200 €
(2 600 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
Glavni grad Podgorica

spavaća soba1
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se jednosoban stan površine 47 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 1. 2. i 5. spratu u zgradi u izgr...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Glavni grad Podgorica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu