SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
163 800 €
(2 600 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Glavni grad Podgorica

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodaje se dvosoban stan površine 63 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 1. spratu u zgradi u izgradnji, a p...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Glavni grad Podgorica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Slični oglasi

Slično u inozemstvu