Popis ponuda
10
10
10
846 000 €
(4 500 € / m²)
Prodaja
3
2+
188 m²
Glavni grad Podgorica
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
188 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Area: 188 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2+1
Parking
Fully furnished three-bedroom apartment of 188 m2 in Capital Plaza complex, Podgorica.
Montene...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Visoki stropovi
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
72dana
Ažurirano:
31dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Glavni grad Podgorica
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO
Daniil Kletsko
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO