SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
261 000 €
(2 636 € / m²)
Prodaja
2
1
99 m²
Makariou III, Ύψωνας

spavaća soba2
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This minimalist new development in Ypsonas consists of just six 2-bedroom apartments, each offering wonderful views of the sea. Designed with comfort ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcTerasa

Ostalo
Dob ponude: 241dana
Ažurirano: 240dana

Lokaliteti

Makariou III, Ύψωνας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu