SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
360 000 €
(3 636 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Makariou III, Ύψωνας

spavaća soba2
stan99 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This minimalist new development in Ypsonas consists of just six 2-bedroom apartments, each offering wonderful views of the sea. Designed with comfort ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcTerasa

Ostalo
Dob ponude: 235dana
Ažurirano: 235dana

Lokaliteti

Makariou III, Ύψωνας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu