SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
173 000 €
(1 922 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Τερσεφάνου

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern ground-floor apartment with a generous internal space of 90 m2. This well-designed home features two comfortable bedrooms and two...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Τερσεφάνου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu