SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
461 481 €
(4 195 € / m²)
Prodaja
4
2+
110 m²
Tatlısu

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق دوبلكس محاطة بالبحر والطبيعة في تاتليسو، غازي ماغوسا
تقع منطقة تاتليسو التابعة لمدينة غازي ماغوسا على الساحل الشمالي لشمال قبرص، وتبرز بأجوائها ا...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Tatlısu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu