SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
415 663 €
(4 469 € / m²)
Prodaja
3
2+
93 m²
Tatlısu

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق ساحلية أنيقة ضمن مشروع متعدد الاستخدامات في تاتليسو، شمال قبرص
تُعد "تاتليسو" بلدة ساحلية تابعة لمدينة غازي ماغوسا في شمال قبرص، وهي واحدة من أكث...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Tatlısu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu