SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 400 000 €
(17 391 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Leoforos Amathountos, Pyrgos

spavaća soba2
stan138 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

These beautiful apartments are a stunning representation of contemporary Mediterranean architecture – a sanctuary for all who make their home here. Cl...

Ostalo
Dob ponude: 342dana
Ažurirano: 199dana

Lokaliteti

Leoforos Amathountos, Pyrgos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu