SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
285 000 €
(1 295 € / m²)
Prodaja
3
2+
220 m²
Πύλα

spavaća soba3
stan220 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale: Spacious penthouse apartment in the heart of Pyla. This impressive resale property offers a generous internal space, featuring three large b...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Πύλα
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu