SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
195 000 €
(1 912 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Andrea K. Panagi, Παραλίμνι

spavaća soba2
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

MODERN TWO-BEDROOM GROUND FLOOR APARTMENT IN PARALIMNI OFFERING COASTAL LIVING AND CONTEMPORARY COMFORT

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Andrea K. Panagi, Παραλίμνι
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu