SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
175 000 €
(2 273 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
Asteron, Ορόκλινη

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern 2-bedroom first-floor apartment for sale in Oroklini, set within a stylish new residential development of just sixteen thoughtfully designed ap...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Asteron, Ορόκλινη
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu