SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 000 €
(2 412 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
85 m²
Martiou 25, Ορόκλινη

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled in a quiet neighborhood of Oroklini in Larnaca, this new residential development presents a selection of modern one- and two-bedroom apartment...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Martiou 25, Ορόκλινη
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cyprus Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu