SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
195 000 €
(2 468 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
Avgerinou, Ορόκλινη

spavaća soba2
stan79 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This Two Bedroom Apartment is located in the sought-after area of Oroklini. With a spacious internal area of 78.5 square meters, this home offers well...

Ostalo
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Avgerinou, Ορόκλινη
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu