SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
220 000 €
(2 973 € / m²)
Prodaja
2
1
74 m²
Archangel Michael, Ορόκλινη

spavaća soba2
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumDa
terasaNe

Opis

V klidné a současně vyhledávané části Larnaky vzniká elegantní dvouložnicový apartmán, který spojuje moderní architekturu, praktický prostor a výjimeč...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijeNužna renovacijaPrirodno svjetloTamni interijerBiljkeModerni stilRustikalni stilKućni ljubimci dobrodošliNamještenoKomercijalno

Nenamješten
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 142dana

Lokaliteti

Archangel Michael, Ορόκλινη
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu