SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 880 000 €
(17 246 € / m²)
Prodaja
4
1
167 m²
Ichsan Ali, Moutallos

spavaća soba4
stan167 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

En enestående penthouse-lejlighed med 4+ soveværelser er til salg i Paphos – en fascinerende kystby, hvor kulturarv, naturskønne landskaber og en sofi...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledPrirodno svjetloPločiceSigurnostKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Ichsan Ali, Moutallos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Cyprus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu