SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
724 500 €
(2 957 € / m²)
Prodaja
3
1
245 m²
Argostoliou, Λεμεσός

spavaća soba3
stan245 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

En enestående penthouse-lejlighed med 3 soveværelser i Agia Fyla, Limassol, er nu til salg – en bolig, der udmærker sig ved sin fremtrædende beliggenh...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Argostoliou, Λεμεσός
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Cyprus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu