SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
421 000 €
(9 356 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Synergatismou, Λεμεσός

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale: Modern off-plan apartment located on the top floor with elevator access, offering an internal space of 45 m2. This well-designed one-bedroom...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Synergatismou, Λεμεσός
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu