SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
341 000 €
(11 000 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
31 m²
Synergatismou, Λεμεσός

spavaća sobaatypical
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale: A modern studio apartment, off plan, offering 31 m2 of thoughtfully designed internal space. This top-floor home is perfectly suited for sin...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Synergatismou, Λεμεσός
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu