SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
280 000 €
(3 256 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Anexartisias, Κίτι

spavaća soba2
stan86 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Two Bedroom Penthouse Apartment For Sale in Kiti, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)Only 1 Two bedroom penthouse apartment available !! - 302A ...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Anexartisias, Κίτι
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu