SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
415 000 €
(3 990 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Michael Papastylianou, Kato Paphos

spavaća soba3
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious off-plan apartment in the highly desirable area of Kato Paphos. This brand-new property offers a generous internal space of 103.9 square mete...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Michael Papastylianou, Kato Paphos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu