SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
252 797 €
(3 889 € / m²)
Prodaja
3
2+
65 m²
Girne

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقة طابق أرضي بحديقة وغرفتي نوم محاطة بالبحر والطبيعة في إيسنتيبيه
تقع مدينة جيرنه على الساحل الشمالي لجمهورية شمال قبرص التركية، وتعد واحدة من أكثر ...

Namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Girne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu