SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 400 €
(2 233 € / m²)
Prodaja
3
2+
92 m²
Cenktas Sokak, Girne

spavaća soba3
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في جيرنة، المدينة الساحلية الشهيرة على الساحل الشمالي لقبرص. تُعرف جيرنة بمرفأها التاريخي، وهندستها المعمارية العصور الوسطى، ومشهدها ا...

Ostalo
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Cenktas Sokak, Girne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu