SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
131 932 €
(2 399 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Cenktas Sokak, Girne

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقة مكونة من غرفة نوم واحدة مطلة على البحر في مركز جيرنه
يبرز مركز مدينة جيرنه كواحدة من أكثر الأماكن المحبوبة في قبرص الشمالية. موطن قلعة جيرنه التار...

Namješteno
Dob ponude: 238dana
Ažurirano: 237dana

Lokaliteti

Cenktas Sokak, Girne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu