SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
475 000 €
(4 279 € / m²)
Prodaja
2
2+
111 m²
Europis Avenue, Γεροσκήπου

spavaća soba2
stan111 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An exclusive project by featuring 56 luxury apartments, a clubhouse, restaurant, gym, a half-sized Olympic swimming pool, and boasting full-service am...

Ostalo
Dob ponude: 348dana
Ažurirano: 277dana

Lokaliteti

Europis Avenue, Γεροσκήπου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu