SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
486 000 €
(4 959 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
Vavylonos, Germasogeia

spavaća soba3
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale off plan, this modern apartment offers a comfortable lifestyle in the desirable area of Germasogeia. The property provides an internal space ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Vavylonos, Germasogeia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu