SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 400 000 €
(25 185 € / m²)
Prodaja
3
1
135 m²
Aiolou, Germasogeia

spavaća soba3
stan135 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Enestående bolig i stueetagen med 3 soveværelser, privat swimmingpool, store udendørs opholdsområder, tjenestepigestue og anlagt grøn terrasse til sal...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatPogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoKomercijalnoTerasaFrancuski balkonKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Aiolou, Germasogeia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Cyprus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu