SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
654 500 €
(7 792 € / m²)
Prodaja
2
1
84 m²
Christaki Kranou, Germasogeia

spavaća soba2
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Kun 450 meter fra kysten i Limassols prestigefyldte kvarter Potamos Germasogeia ligger dette eksklusive, lukkede boligkompleks med blot 14 boliger – h...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podPločiceNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Christaki Kranou, Germasogeia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Cyprus

Slični oglasi

Slično u inozemstvu