SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
296 600 €
(2 648 € / m²)
Prodaja
3
2+
112 m²
İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa

spavaća soba3
stan112 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في فاماغوستا، المعروفة أيضًا باسم غازيماغوسا، وهي مدينة تاريخية على الساحل الشرقي لشمال قبرص. تشتهر فاماغوستا بتراثها الثقافي الغني وم...

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Slični oglasi

Slično u inozemstvu